Ganddal IL

Styret og verv

Styret og verv

Ganddal IL styresammensetning og komiteer 2018

I listen i vedlegget kan du se alle som sitter i styret og komiteer for sesongen 2018.

erv:Navn:Mailadresse:Telefon:
Leder:Svein Tollefsenleder@ganddalil.no95890278
Nestleder:Stig Øglendleder@ganddal-fotball.no48000780
Kasserer:Njål Hovtunkasserer@ganddalil.no92892919
Anleggskomitee:Klaus Tveitaanlegg@ganddalil.no97618124
Styremedlem:Line Molandleder@ganddal-handball.org47239279
Styremedlem:Linda Lealeder.turn@ganddalil.no95288664
Styremedlem:Vibeke Lamarkleder@gandor.org

91527030

Ungdomsrepresentant :Lotte Vik Karlsenungdom@ganddalil.no

92080598


Ganddal IL - fotballgruppen

Besøks-  og postadresse: Paulinehagen 2, 4322  SANDNES
e-post: dagligleder@ganddal-fotball.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift