Besøk våre lagsider

MAN
20.05
16:30-18:00
Ganddal Idrettspark Gress
29.05 20:00 Iglemyr kunstgress B
Austrått 1 - Ganddal G19-2 -
04.06 19:00 Bane Nord (Sentralidrettsanlegget) B
Klebe 2 7er - Ganddal G19-2 -
14.06 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H
Ganddal G19-2 - Stavanger 1 -
19.06 20:00 Ganddal Idrettspark Gress H
Ganddal G19-2 - Våganes 1 -
19.08 20:00 NSE Banen - Hinna Stadion B
Hinna 2 - Ganddal G19-2 -
20.05 20:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G19-2 - Sandnes Ulf 2 2 - 7  
13.05 20:00 Jarlabanen B  
Jarl 1 - Ganddal G19-2 5 - 0  
08.05 20:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G19-2 - Havørn 1 -  
24.04 20:00 Dysjalandshallen Kunstgress B  
Havdur 1 - Ganddal G19-2 8 - 0  
08.04 18:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G19-2 - Brodd 3 7er 3 - 10  
30.10 20:00 SIF kunstgress 1 B  
Stavanger 1 - Ganddal G19-2 -  
21.10 20:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G19-2 - Klebe 2 7er -  
14.10 20:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G19-2 - Austrått 1 -  
30.09 20:00 Hovedbane 2 kunstgress B  
Sandnes Ulf 2 - Ganddal G19-2 -  
25.09 17:30 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G19-2 - Jarl 1 -  
16.09 20:00 Tananger kunstgress 2 B  
Havørn 1 - Ganddal G19-2 -  
09.09 20:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G19-2 - Havdur 1 -  
02.09 20:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A B  
Brodd 3 7er - Ganddal G19-2 -  
26.08 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G19-2 - Sandved 1 -  
19.08 20:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 2 - Ganddal G19-2 -  
19.06 20:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G19-2 - Våganes 1 -  
14.06 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G19-2 - Stavanger 1 -  
04.06 19:00 Bane Nord (Sentralidrettsanlegget) B  
Klebe 2 7er - Ganddal G19-2 -  
29.05 20:00 Iglemyr kunstgress B  
Austrått 1 - Ganddal G19-2 -  
20.05 20:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G19-2 - Sandnes Ulf 2 2 - 7  
13.05 20:00 Jarlabanen B  
Jarl 1 - Ganddal G19-2 5 - 0  
08.05 20:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G19-2 - Havørn 1 -  
24.04 20:00 Dysjalandshallen Kunstgress B  
Havdur 1 - Ganddal G19-2 8 - 0  
08.04 18:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G19-2 - Brodd 3 7er 3 - 10  
01.04 20:00 Sandved kunstgress B  
Sandved 1 - Ganddal G19-2 1 - 1  
25.03 20:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G19-2 - Hinna 2 1 - 2  
18.03 20:00 Våganes Kunstgress 1 B  
Våganes 1 - Ganddal G19-2 6 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift