Terminliste MG7-1

Terminlister og kamptidspunkt er nå klare!

Besøk våre lagsider

TIR
21.05
16:00-17:30
Ganddal Idrettspark KG
TOR
23.05
16:30-18:00
Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A
22.05 19:10 Bydelsbanen H
Ganddal G13-3 - Randaberg 3 7er -
24.05 17:00 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H
Ganddal G13-2 - Frøyland 1 -
28.05 18:00 Figgjo stadion B
Figgjo 1 - Ganddal G13-2 -
29.05 19:00 B
Midtbygdens 2 7er - Ganddal G13-3 -
03.06 17:00 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H
Ganddal G13-2 - Hana 1 -
20.05 18:30 Kiwi Banen Bakkebø B  
Egersunds 1 - Ganddal G13-1 -  
15.05 19:10 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H  
Ganddal G13-1 - Klepp 1 -  
15.05 19:00 B  
Bjerkreim 2 7er - Ganddal G13-3 -  
13.05 17:00 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H  
Ganddal G13-2 - Riska 1 -  
08.05 19:10 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G13-3 - Ålgård 2 7er -  
30.10 17:00 Bore skule B  
Voll 1 - Ganddal G13-2 -  
23.10 19:00 B  
Stavanger 2 7er - Ganddal G13-3 -  
23.10 18:30 Bydelsbanen H  
Ganddal G13-2 - Austrått 1 -  
16.10 19:10 Bydelsbanen H  
Ganddal G13-3 - Midtbygdens 2 7er -  
16.10 17:00 Hanabanen B  
Hana 1 - Ganddal G13-2 -  
02.10 18:30 B  
Randaberg 3 7er - Ganddal G13-3 -  
30.09 17:00 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane B H  
Ganddal G13-2 - Figgjo 1 -  
25.09 19:10 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G13-3 - Bjerkreim 2 7er -  
25.09 17:00 Frøyland Stadion B  
Frøyland 1 - Ganddal G13-2 -  
18.09 19:00 B  
Ålgård 2 7er - Ganddal G13-3 -  
18.09 18:30 Riska Kunstgress B  
Riska 1 - Ganddal G13-2 -  
11.09 18:10 H  
Ganddal G13-3 - Madla 3 7er -  
11.09 18:10 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal G13-2 - Bryne 2 -  
04.09 19:00 B  
Sola 3 7er - Ganddal G13-3 -  
04.09 17:00 Bane Nord (Sentralidrettsanlegget) B  
Klepp 2 - Ganddal G13-2 -  
28.08 19:10 Bydelsbanen H  
Ganddal G13-3 - Vassøy 1 7er -  
21.08 19:00 B  
Oltedal 1 7er - Ganddal G13-3 -  
21.08 18:30 Bydelsbanen H  
Ganddal G13-2 - Voll 1 -  
19.06 19:10 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G13-3 - Vigrestad 1 7er -  
14.06 17:00 Iglemyr kunstgress B  
Austrått 1 - Ganddal G13-2 -  
12.06 18:30 Lye kunstgressbane B  
Lye 1 - Ganddal G13-1 -  
05.06 19:10 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H  
Ganddal G13-1 - Sandnes Ulf 1 -  
05.06 19:00 H  
Ganddal G13-3 - Stavanger 2 7er -  
03.06 17:00 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H  
Ganddal G13-2 - Hana 1 -  
29.05 19:00 B  
Midtbygdens 2 7er - Ganddal G13-3 -  
28.05 18:00 Figgjo stadion B  
Figgjo 1 - Ganddal G13-2 -  
24.05 17:00 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H  
Ganddal G13-2 - Frøyland 1 -  
22.05 19:10 Bydelsbanen H  
Ganddal G13-3 - Randaberg 3 7er -  
20.05 18:30 Kiwi Banen Bakkebø B  
Egersunds 1 - Ganddal G13-1 -  
15.05 19:10 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H  
Ganddal G13-1 - Klepp 1 -  
15.05 19:00 B  
Bjerkreim 2 7er - Ganddal G13-3 -  
13.05 17:00 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H  
Ganddal G13-2 - Riska 1 -  
08.05 19:10 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G13-3 - Ålgård 2 7er -  
08.05 17:30 Aarbakkebanen Bryne 9er A B  
Bryne 1 - Ganddal G13-1 -  
06.05 18:30 Aarbakkebanen Bryne 9er B B  
Bryne 2 - Ganddal G13-2 2 - 4  
02.05 18:45 Revheim Skole kunstgress B  
Madla 3 7er - Ganddal G13-3 5 - 3  
29.04 17:00 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane B H  
Ganddal G13-2 - Klepp 2 3 - 0  
24.04 19:10 Bydelsbanen H  
Ganddal G13-3 - Sola 3 7er 0 - 9  
24.04 18:30 Hellestøbanen B  
Sola 2 - Ganddal G13-1 6 - 6  
10.04 19:10 Ganddal Idrettspark KG - 1/2 bane A H  
Ganddal G13-1 - Bogafjell 2 3 - 0  
10.04 17:45 B  
Vassøy 1 7er - Ganddal G13-3 2 - 3  
03.04 00:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal G13-3 - Oltedal 1 7er 4 - 1  
27.03 17:00 B  
Vigrestad 1 7er - Ganddal G13-3 6 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift