Besøk våre lagsider

ONS
24.07
18:30-20:00
Ganddal Idrettspark Gress

J19 1. div avd 01
# Lag K D P
1 Ganddal /Sandnes Ulf 1 8 52 24
2 Vigrestad 1 8 21 21
3 Varhaug 1 8 22 15
4 Hundvåg 1 9er 8 11 15
5 Randaberg 1 8 23 12
6 Tjensvoll 1 8 -14 10
7 Frøyland 1 8 -14 7
8 Klepp 2 7er 8 -20 3
9 Buøy 1 9er 8 -81 0
10 Havørn 1 9er 0 0 0
Siste synk: 18:56

21.08 17:30 Ganddal Idrettspark Gress H
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Frøyland 1 -
28.08 20:00 Tananger stadion B
Havørn 1 9er - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 -
02.09 19:00 Ganddal Idrettspark Gress H
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Varhaug 1 -
12.09 20:00 Sørmarka Kunstgressbane B
Tjensvoll 1 - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 -
19.09 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Hundvåg 1 -
19.06 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Tjensvoll 1 7 - 0  
12.06 18:30 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Buøy 1 9er 20 - 0  
03.06 20:00 Sentralidrettsanlegget 1 B  
Klepp 2 7er - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 0 - 7  
27.05 20:00 Randaberg stadion B  
Randaberg 1 - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 0 - 4  
20.05 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Vigrestad 1 3 - 1  
21.10 18:30 Buøy kunstgras B  
Buøy 1 9er - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 -  
16.10 20:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Klepp 2 7er -  
02.10 18:15 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Randaberg 1 -  
25.09 20:00 Vigrestad stadion B  
Vigrestad 1 - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 -  
19.09 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Hundvåg 1 -  
12.09 20:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 -  
02.09 19:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Varhaug 1 -  
28.08 20:00 Tananger stadion B  
Havørn 1 9er - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 -  
21.08 17:30 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Frøyland 1 -  
19.06 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Tjensvoll 1 7 - 0  
12.06 18:30 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Buøy 1 9er 20 - 0  
03.06 20:00 Sentralidrettsanlegget 1 B  
Klepp 2 7er - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 0 - 7  
27.05 20:00 Randaberg stadion B  
Randaberg 1 - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 0 - 4  
20.05 18:00 Ganddal Idrettspark Gress H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Vigrestad 1 3 - 1  
15.05 20:00 Faktabanen Hundvåg (Hundvåg kg 2) B  
Hundvåg 1 - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 2 - 6  
29.04 19:00 Varhaug Kunstgress 1 B  
Varhaug 1 - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 0 - 3  
11.04 20:00 Frøyland kunstgress B  
Frøyland 1 - Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 2 - 7  
07.04 20:00 Ganddal Idrettspark KG H  
Ganddal /Sandnes UlfJ19-1 - Havørn 1 9er 13 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift